Privatumo Politika

MB „Reklamos ekosistema“, teikianti reklamos, rinkos analizės, svetainių kūrimo, grafinio dizaino paslaugas, šia Privatumo politika reglamentuoja kliento asmeninių duomenų kaupimą, tvarkymą ir saugojimą. Taip pat informuoja apie internetinėje svetainėje galimą slapukų naudojimą ir šių veiksmų principus bei tikslus.

 

Slapukų naudojimas

MB „Reklamos ekosistema“ pasilieka teisę savo internetinėje svetainėje reklamosekosistema.lt naudoti slapukus – priemones, suteikiančias galimybę atpažinti internetinėje svetainėje jau anksčiau apsilankiusius vartotojus. Slapukai gali būti diegiami bet kuriame įrenginyje, kuriuo naršoma internetinėje svetainėje reklamosekosistema.lt. Sukaupti duomenys naudojami tik atliekant internetinės svetainės lankomumo statistinę analizę bei siekiant užtikrinti aukštesnę teikiamų paslaugų kokybę.

 

Asmens duomenų tvarkymas

MB „Reklamos ekosistema“ nurodo, kad kai kurie asmens duomenys gali būti kaupiami, tvarkomi ir saugomi tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka, nepažeidžiant kliento privatumo ir teisės į asmens duomenų saugumą. MB „Reklamos ekosistema“ kliento asmens duomenis tvarko griežtai paisydama Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso ir duomenų apsaugos įstatymo, įsipareigoja laikyti konfidencialumo ir šių duomenų neviešinti, nebent kitaip reikalautų teisiniai Lietuvos Respublikos organai.

 

Asmens duomenų tvarkymo tikslai

MB „Reklamos ekosistema“ kliento duomenis kaupia ir saugo paslaugų teikimo tikslais, siekdama užtikrinti jų sklandų atlikimą ir kokybę. Kliento asmens duomenys gali būti naudojami tik su paslaugų teikimu susijusiais tikslais (rengiant sutartis, pateikiant sąskaitas, informuojant ar ruošiant pasiūlymus ir pan.)

 

Baigiamosios pastabos

MB „Reklamos ekosistema“ įsipareigoja kliento asmens duomenis tvarkyti sąžiningai, o klientas, pirkdamas iš MB „Reklamos ekosistema“ paslaugas nurodo, kad dėl šios Privatumo politikos pretenzijų neturi.